3.8. 2020

Alveo

Alveo

Je jedinečné bylinné tonikum pro celkové posílení organizmu a dodání vitální energie. Je účelově navrženo tak, aby nejen vhodně doplnilo naši výživu a zajistilo tak zvýšenou vitalitu, ale také posílilo obranyschopnost organizmu. Alveo je navíc i účinný antioxydant. Umožňuje tělu aktivně odbourávat toxiny, a zajišťuje celkovou ochranu a revitalizaci.

Produkt ALVEO

Dá se říci, že Alveo je tou nejlepší součástí výživy, jakou si jen můžeme přát pro ochranu před negativními důsledky moderní civilizace.

Tímto produktem vstupujeme do nového milénia s nejnovějšími poznatky současné vědy a odvěkou moudrostí našich předků. Síla účinku Alvea spočívá ve správném výběru a poměru jednotlivých ingrediencí exkluzivní kvality, čistoty a potence.

Pro výrobu jsou používány pouze rostliny pěstované tradičními metodami bez použití chemikálií. Kvalita a čistota je navíc neustále kontrolována odbornou laboratoří. Proces extrakce probíhá bez použití alkoholu a rozpouštědel. Alveo neobsahuje žádné cizorodé látky. Celý proces je standardizován tak, aby bylo zaručeno identické složení každého výrobku. Všechny tyto skutečnosti zaručují Alveu jedinečné postavení na trhu.

Aby Alveo získalo příjemnou chuť i vůni smíchali jsme rostlinné extrakty se 100% přírodní ovocnou šťávou. Abychom vyšli vstříc požadavkům našich zákazníků, vyrábíme Alveo ve dvou různých příchutích.


A praxe?

Praktické zkušenosti potvrzují předpoklady odborníků, že Alveo má schopnost posilovat imunitní systém a má pozitivní efekt na kardiovaskulární systém, nervovou i trávící soustavu. Tyto skutečnosti a fakt, že Alveo může působit již na základní buněčné úrovni, vysvětlují jeho použitelnost.

Alveo je ideálním doplňkem naší každodenní výživy, protože běžná strava zdaleka neobsahuje všechny látky našemu, které náš organismus potřebuje pro svou správnou funkci. Pravidelné užívání Alvea tyto látky našemu organizmu může dodat.